Po raz drugi Przedszkole Miejskie nr 1 w Pruszkowie zorganizowało Przedszkolny  Koncert Kolęd,  który odbył się w MOK „Kamyk”. Do udziału w uroczystości zostały zaproszone wszystkie pruszkowskie przedszkola miejskie oraz władze oświatowe.  Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Pruszkowa Paweł Makuch.

Dziękujemy dyrektorom pruszkowskich przedszkoli, dzieciom, rodzicom, wychowawcom oraz instruktorom za przygotowanie wspaniałych występów.

Szczególne podziękowania kierujemy do  Prezesa Spółki MZO Jarosława Bałdowskiego za ufundowanie nagród dla występujących przedszkolaków oraz firmy Sante za współpracę.

Dziękujemy Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury „Kamyk” Amelii Werys- Grabowskiej za pomoc w organizacji uroczystości.

W trakcie Koncertu można było wesprzeć WOŚP.