Z okazji Dnia Nauczyciela Prezydent Miasta Pruszkowa Paweł Makuch zaprosił Dyrektorów pruszkowskich placówek oświatowych,  przedstawicieli nauczycieli, rodziców, pracowników administracji i obsługi oraz przyjaciół pruszkowskich placówek na spotkanie, podczas którego wraz z Zastępcami Prezydenta Miasta Pruszkowa     Beata Czyżewska, Konrad Sipiera Zastępca Prezydenta Miasta Pruszkowa                           i Naczelnik Wydziału Edukacji Marzanną Geisler, podziękował pracownikom pruszkowskiej oświaty za ich codzienną pracę na rzecz naszych najmłodszych mieszkańców.

Miło nam poinformować, że  Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1                                 Pani Grażyna Majchrzak otrzymała dwie nagrody:                            Nagrodę Prezydenta Miasta Pruszkowa   oraz Nagrodę Organu Prowadzącego.

Nagrodę Organu Prowadzącego za wyróżniającą się pracę  otrzymała również nauczycielka z naszego przedszkola Pani Joanna Wulkiewicz.

Gratulujemy!