Drodzy Rodzice,

Dzięki Waszym wpłatom w tym roku przedszkolnym rozdysponowaliśmy 104 841,78zł. Finansowaliśmy rytmikę, która odbywała się dwa razy w tygodniu. Co miesiąc przyjeżdżały do naszego przedszkola koncerty i teatrzyki. Zorganizowaliśmy Piknik Rodzinny, kupiliśmy dzieciom prezenty na Święta Bożego Narodzenia, atrybuty na pasowanie przedszkolaków i książki dla opuszczających nas zerównkowiczów. Sfinansowaliśmy różne warsztaty i wycieczki w tym całodniową wycieczkę do gospodarstwa Cuda Wianki. Chciałam podkreślić, że to drugi rok kiedy całą księgowość całkowicie pro bono robimy w ramach Rady Rodziców. Ciężką pracę w tym roku robił dla nas Grzegorz Darowski, który co miesiąc księgował prawie 200 przelewów i pilnował płacenia faktur. W tym roku udało się również zaoszczędzić 1500zł na Świętym Mikołaju z firmy zewnętrznej. Rolę Mikołaja dla całego przedszkola doskonale odegrał Michał Kreft. W porównaniu do zeszłego roku zaoszczędziliśmy również na innej formule Pikniku Rodzinnego, angażując nowych animatorów i kolektywnie organizując poczęstunek i drobne animacje. Dzięki Waszemu zaangażowaniu nasz Piknik udał się naprawdę wspaniale! Pokazaliście, że jesteśmy naprawdę fajną, zgraną i kreatywną społecznością.

Dziękuję wszystkim rodzicom z trójek grupowych, za Wasz poświęcony czas i zaangażowanie.

Na zebraniach widać było, że nie jesteście tu przypadkowo.

Basia Roszkowska Przewodnicząca Rady Rodziców