Drodzy Przyjaciele Przylądka!

Wszystkie osoby związane z autyzmem wiedzą, że kwiecień jest Miesiącem Świadomości Autyzmu.
Co roku z tej okazji przygotowywaliśmy różne imprezy z Niebieskim Spacerem na czele. W tym roku w związku z panującą wokół trudną sytuacją weźmiemy udział tylko w kiermaszu zorganizowanym przez Centrum Handlowe Nowa Stacja w Pruszkowie. Odbędzie się on w sobotę 2.04. Na ten właśnie kiermasz rodzice naszych dzieci pod artystycznie utalentowanym okiem Mamy Maćka przygotowali przepiękne ozdoby wielkanocne. Oprócz możliwości nabycia tych rewelacyjnych prac, na kiermaszu można będzie się pobawić gigantycznymi piankowymi klockami konstrukcyjnymi Mammutico i sprawdzić swoją sprawność przechodząc przez sensoryczny tor przeszkód.

Serdecznie zapraszamy – Nowa Stacja Pruszków 2.04 godz. 11 do 19 A oto niektóre piękne ozdoby świąteczne, które będzie można kupić na kiermaszu.

W tym roku Kwiecień – Miesiąc Świadomości Autyzmu uczcimy obecnością na kiermaszu zorganizowanym z tej okazji przez Centrum Handlowe Nowa Stacja w Pruszkowie w sobotę 2.04 Jak będzie można okazać wsparcie dla Przylądka w tym dniu?

– kupując przepiękne ozdoby świąteczne przygotowane przez Rodziców naszych uczniów pod artystycznym okiem niezwykle utalentowanej Mamy Maćka (ozdoby prezentujemy na zdjęciach)

– dzieci  będą mogły pobawić się gigantycznymi piankowymi klockami konstrukcyjnymi Mammutico

– dla dzieci przygotujemy też sensoryczny tor przeszkód, na którym będą mogły sprawdzić swoją sprawność.

Gorąco Was zachęcamy do odwiedzenia nas w tym dniu i wsparcia naszych działań. 😀💙💙💙😀