14 listopada odbył się uroczysty Przegląd Piosenek Patriotycznych z okazji minionego Dnia Niepodległości. W trakcie koncertu dzieci zaprezentowały pieśni i piosenki takie jak: Polska to jest piękny kraj (Rzepki), Symbole Polski (Brukselki) Kto ty jesteś (Buraczki); Przybyli ułani pod okienko (Ogóreczki), Płynie Wisła, płynie (Rzodkiewki), O mój rozmarynie (Papryczki), Szara piechota (Szczypiorki), Co to jest niepodległość? (Papryczki i Szczypiorki). Następnie wspólnie z zaproszonymi gośćmi: panem Prezydentem Pawłem Makuchem, panią Naczelnik Wydziału Edukacji Marzanną Geisler, panią Dyrektor Żłobka Miejskiego nr 3  Dominiką Wójcik, uczniami klasy pierwszej ze Szkoły Podstawowej nr 5 oraz wszystkimi pracownikami naszego przedszkola odśpiewaliśmy Hymn Polski, dołączając tym samym do akcji „Szkoła do Hymnu”.