Szanowni Rodzice,

od 16 marca 2020 r. od godz. 8:00 do 30 marca 2020 r. do godz. 16:00 trwa rejestracja wniosków w elektronicznym systemie rekrutacji do przedszkoli. Wypełniony w systemie wniosek należy wydrukować, podpisać i złożyć w przedszkolu pierwszego wyboru (wybranej na pierwszym miejscu listy preferencji). Do wniosku, należy dołączyć dokumnety potwierdzające spełnianie kryteriów rekrutacyjnych. W menu po lewej stronie w zakładce „Pliki do pobrania, instrukcja” znajdują się wzory oświadczeń.

WAŻNY KOMUNIKAT – ZMIANY W REKRUTACJI DO PLACÓWEK OPIEKUŃCZYCH
I EDUKACYJNYCH

Wychodząc naprzeciw licznym głosom, staramy się zadbać o bezpieczeństwo naszych pracowników oraz mieszkańców, którzy będą zapisywać swoje dzieci do pruszkowskich przedszkoli i żłobków. Dostosowujemy zasady rekrutacji do obecnie panującej sytuacji.

W dniach 16 – 30 marca br. odbędzie się tylko rekrutacja elektroniczna:

Przedszkola przez stronę : pruszkow.formico.pl

W dniach 30 marca – 08 kwietnia br. będzie można składać wnioski do placówek
w formie papierowe
j.

Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych i klas I – wnioski do pobrania na stronach szkół oraz na stronie Miasta. Wydrukowane wnioski  rekrutacyjne należy złożyć w szkołach,
w terminie od 30.03. do 08.04.2020 r.

Pozostałe zasady rekrutacji pozostają na dzień dzisiejszy bez zmian.

Prosimy o śledzenie naszej strony  https://www.pruszkow.pl/, gdzie na bieżąco będą ukazywały się wszystkie komunikaty.

Uwaga!
Jeśli wniosek nie zostanie zatwierdzony w systemie w przedszkolu/szkole pierwszego wyboru – NIE BĘDZIE BRAŁ UDZIAŁU W PROCESIE  REKRUTACJI !!!