W zeszłym tygodniu w naszym Przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Święta Niepodległości.

Uroczystość przygotowała Grupa Pietruszki wraz z Panią Asią i Panią Natalią. Dzieci wprowadziły nas w tematykę tego święta poprzez piękne recytacje wierszy, śpiewanie piosenek, a także zaprezentowane tańce. Przedszkolaki miały okazję poznać historie naszego kraju, a także przypomnieć sobie symbole narodowe. Na koniec występów Pani Dyrektor zrobiła szybki quiz sprawdzający co zapamiętaliśmy,  poszło całkiem dobrze 😉  Wszyscy tego dnia w naszym przedszkolu  mieli przypięte Kokardy Narodowe. W uroczystości wzięli udział  przedszkolaki, wszyscy pracownicy naszego przedszkola oraz zaproszona zerówka z Szkoły Podstawowej nr 5. do której uczęszcza kilkoro naszych absolwentów, a po południu występ obejrzeli rodzice i bliscy naszych artystów.