25 listopada przypada jedno z najsympatyczniejszych uroczystości. Tego dnia obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

Nasze przedszkolaki  przybyły do przedszkola ze swoimi ulubionymi pluszowymi przytulankami. Misie tego dnia opanowały całe przedszkole.
Wszystkie dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy. Podczas uroczystości  dzieci zapoznały się z historią pluszowego misia, bawiły się przy „misiowych” piosenkach . Na ten dzień przygotowano wiele atrakcji:, zabawy ruchowe i plastyczne, konkursy, zgadywanki, śpiewanie piosenek, misiowe tańce.
Na koniec przedszkolaki otrzymały pamiątkowe medale „PRZYJACIELA PLUSZOWEGO MISIA” oraz – jak na misie przystało – małe CO NIECO… czyli upieczony przez nasze zdolne panie kucharki TORT. Było mnóstwo zabawy w misiowej atmosferze. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy.