Dyżur Wakacyjny 2019

Do dyżuru wakacyjnego w 2019r. wstępnie zostały wytypowane następujące przedszkola:

–  w miesiącu lipcu:

Przedszkole Miejskie Nr  1, ul. Jarzynowa 21

Przedszkole Miejskie Nr  9, ul. Moniuszki 9

Przedszkole Miejskie Nr 14, ul. Jasna 2

– w miesiącu sierpniu:

Przedszkole Miejskie Nr 8, ul. 3-go Maja 67

Przedszkole Miejskie Nr 10, ul. Chopina 13

Oznacza to, że dziecko będzie przyjęte do jednego z powyższych przedszkoli.

W przypadku większej liczby zgłoszeń dzieci niż liczba miejsc w proponowanym przez rodziców w przedszkolu dyżurującym, dziecko może zostać skierowane do innego przedszkola, dysponującymi wolnymi miejscami.

Zapisy będą prowadzone w Przedszkolu Miejskim Nr 1 w terminie od 01.03.2019r. do 15.03.2019r.

w godz. 9.00-16.00. Rodzice zapisują dziecko na konkretny miesiąc.

Rodzice zgłaszający dzieci na dyżur wakacyjny są zobowiązani do wypełnienia „Karty zgłoszenia dziecka na dyżur wakacyjny” i wniesienia opłaty za świadczenie usług przedszkolnych w dyżurującym przedszkolu do 15 maja 2019r. („ Karty zgłoszenia dziecka na dyżur wakacyjny” rodzice otrzymują w macierzystym przedszkolu wraz z numerem przedszkola, do którego zostało skierowane dziecko oraz informacją dotyczącą terminów przyjmowania opłat w dyżurującym przedszkolu).

Niewpłacenie ww. opłaty do 15 maja 2019r. jest równoznaczne z rezygnacją z wakacyjnego dyżuru.