Szanowni Państwo,

Od kilku lat mieszkańcy Pruszkowa aktywnie biorą udział w inicjatywie jaką jest Budżet Obywatelski.

W tym roku uruchomiliśmy już VII edycję Budżetu Obywatelskiego. Wierzę, że wzbudzi ona jeszcze większe zainteresowanie wśród naszych mieszkańców.

Pruszkowianie już nie raz pokazali, że zależy im na rozwoju naszego miasta, że są kreatywni i mają bardzo dobre pomysły. Dlatego też i w tym roku liczę, że złożycie Państwo dużo ciekawych i wpływających na piękno oraz rozwój naszego miasta projektów, zarówno dotyczących poprawy infrastruktury miejskiej, wspomagających aktywność ekologiczną jak i służących integracji społeczności lokalnej.

Zachęcam do składania projektów, które możecie Państwo zgłosić do 31 marca 2022 roku (do godz. 16:00).

Więcej informacji można uzyskać:

– na stronie internetowej: www.budzetobywatelski.pruszkow.pl

– pod nr telefonu: (22) 735-88-07

– pisząc na adres: budzetobywatelski@miasto.pruszkow.pl

Paweł Makuch

Prezydent Miasta Pruszkowa