Akcja „Szkoła Pamięta”Przez PM1admin / 7 listopada, 2022 Szczypiorki i Papryczki dołączyły do akcji „Szkoła Pamięta” i zapaliły znicze w miejscach pamięci. Szczypiorki wybrały się na spacer do Parku Mazowsze, a Papryczki odwiedziły okolice Muzeum Dulag.