Dzieci z Grup Cebulki i Groszki z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Pruszkowie prezentując swój talent artystyczny w musicalu pt. „Królowa Śniegu” wzięły udział w „XI OGÓLNOPOLSKIM I VII MIĘDZYNARODOWYM PRZEGLĄDZIE MAŁYCH FORM PARATEATRALNYCH SMYKOLANDIA – WARSZAWA – MOKOTÓW 2021”, konkurując z przedszkolami z różnych zakątków Polski, a także z zagranicy m.in. z Bułgarii i Mołdawii .

https://youtu.be/OVHi1zmzeY4     – link do Gali Finałowej

22.06.2021r. odbyła się oficjalna Gala Finałowa podczas której zostali wyłonieni zwycięscy.
Niezmiernie miło nam poinformować, że występ naszych przedszkolaków został doceniony przez Jury, które w głównym konkursie przyznało „Królowej Śniegu” w wykonaniu naszych przedszkolaków III miejsce!
Ale to nie wszystkie nagrody, które udało nam się zdobyć.

Nauczycielki z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Pruszkowie : Natalia Janczukowicz, Edyta Rudnik i Aleksandra Cyronek zostały wyróżnione w kategorii : choreografia, oprawa muzyczna i scenariusz

Bardzo się cieszymy z sukcesu naszych przedszkolaków i nauczycielek!
Gratulujemy!